soukromá školka 10 - Strašnice, soukromá školka Praha 10 - Strašnice, co je Tučňákov, hlídání dětí Praha 10 - Strašnice

Soukromá školka Praha, Individuální přístup, strava v bio kvalitě, tematické týdny pro děti, jak do Tučňákova, dětský klub, hlídání dětí, akce pro děti – Praha, dětské centrum Praha 10 - Strašnice

soukromá školka, šikulové, sporťáci, zpěváček, anglická školka, svačina pro děti, cvičení pro děti

školka, jesle, pohyb, tanec, dětství, školné

  object(stdClass)#1 (4) {
 ["uvodni_text"]=>
 string(292) "Je bláhové doufat, že ze starých vzorců chování vzejdou nové výsledky. Poskytuji poradenství i terapii dětem, dospívajícím a jejich rodičům. Své dotazy zasílejte prosím prostřednictvím formuláře. Dotazy zde uveřejňuji pouze s laskavým a písemným svolením autorů."
 ["jmeno_osoby"]=>
 string(22) "Mgr. Magda Bartošová"
 ["popis_osoby"]=>
 string(166) "Psycholog, speciální pedagog, ale především lidská bytost jsem frekventantkou KBT psychoterapeutického výcviku a zároveň také výcviku Krizové intervence."
 ["image"]=>
 string(21) "67-magda-b_edited.jpg"
}
 
Je bláhové doufat, že ze starých vzorců chování vzejdou nové výsledky. Poskytuji poradenství i terapii dětem, dospívajícím a jejich rodičům. Své dotazy zasílejte prosím prostřednictvím formuláře. Dotazy zde uveřejňuji pouze s laskavým a písemným svolením autorů.

Odpovídá:

Mgr. Magda Bartošová

Psycholog, speciální pedagog, ale především lidská bytost jsem frekventantkou KBT psychoterapeutického výcviku a zároveň také výcviku Krizové intervence.

Váš dotaz

nahoru

Úvod Kontakty

David Hauerland, Horní Valy 1319, 688 01 Uherský Brod, IČ: 01481983
Provozovna: Běchovická 1498/24, 100 00 Praha 10 - Strašnice